Podczas wykonywania projektów korzystamy z gogli do wirtualnej rzeczywistości co pomaga nam oglądać projekt w 3D z niezwykłą precyzją. Dzięki odpowiednim aplikacjom również klientom oferujemy wirtualne spacery po tworzonym projekcie w ciągu całej pracy projektowej. Pozwala to dokładnie obejrzeć naszą pracę, dobrze zrozumieć rozwiązania a także zajrzeć w dosłownie każdy „zakamarek”. Oglądamy projekt w skali 1:1 tak jakbyśmy byli w istniejącej i otaczającej nas przestrzeni, co pozwala nam doskonale odnaleźć się w naszej wizji projektowej.

JAK TO DZIAŁA?

Jest to coś więcej niż zwykła wizualizacja 2D – wirtualna rzeczywistość pozwala nam z niezwykłą precyzją i dużą immersją oglądać to co oczekujemy – nasz wymarzony projekt.
Ponadto dzięki równoległej pracy nad projektowaniem oraz tworzeniem modelu pod wizualizacje i wirtualną rzeczywistość technologia ta niesie ze sobą wiele zalet, min.
Dzięki czemu nie musimy obawiać się wysokich cen projektów – jest to z reguły ogromna pomoc w oszczędnościach a nie dodatkowy wydatek.
Jest to przyszłość architektury a także relacji architekt-klient, a wirtualna rzeczywistość staje się powoli czymś normalnym w otaczającym nas i szybko rozwijającym się świecie.